Sprzedaż: +48 22 307 1455




14 dniowa gwarancja zadowolenia

AccuBANKER zapewnia 14 dniową gwarancję zadowolenia, o ile zamówienie złożono na stronie internetowej AccuBANKER. *Jeżeli nie jesteś całkowicie zadowolony z urządzenia, to wyślij je nam z powrotem w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, w którym je odebrałeś. Tylko osoby fizyczne mogą odesłać produkty w ciągu 14 dniu. Firmy i inne zakłady gospodarcze według przepisów UNI Europejskie, nie mają prawo odmówić.

Czas gwarancji

Na wszystkie produkty AccuBANKER dajemy 12 miesięczny czas gwarancji.

Gwarancja i błędy

Naprawa w okresie gwarancji (12 miesięcy) Należy prosić o numer RMA. Koszty transportu opłacamy wspólnie. (Klient opłaca koszt transportu do naszej firmy, a nasza firma płaci za odesłanie produktu). Naprawa po okresie gwarancyjnym (12 miesięcy) Należy prosić o numer RMA. Przesyłki, które przyjeżdżają bez numeru RMA zostaną odrzucone. Opłaty za przesyłki ponosi nadawca.

Świadectwo CE

Znak CE zaświadcza, że wszystkie produkty AccuBANKER odpowiadają wymaganiom zdrowotnym i środowiskowych dotyczącym konsumentów unijnych. Znak CE Conformité Européenne, oznacza, zgodność z europejskimi przepisami prawnymi.





Banknote Kft.  © 2012-2013  All rights reserved 
 

Bankjegyszámláló |  Počítačky bankoviek |  Maşini de numărat bancnote |  Sedelräknare

PayPal